На сьогоднішній день під час різних угод або участі в тендерах перевагу мають компанії з історією. А не щойно створені. І тому купівля готових компаній з історією вважається одним з найкращих варіантів початку або розширення бізнесу.

 

Купівля готових компаній з історією має низку переваг. Таких як:
  • Компанія пройшла реєстрацію відповідно до законодавства.
  • Компанія вже займалася певним видом діяльності, і ви можете це продовжити.
  • У компанії вже є своя клієнтська база й довіра клієнтів.
  • Якщо компанія вже з великими обігами, то цій спілці простіше виграти тендер, отримати кредит у банку для збільшення обігових коштів або кредитної лінії, залучити інвестиції в Україні та за кордоном.
  • Якщо компанія має ліцензію, то вона переходить разом з компанією до Вас.
  • Швидка процедура перереєстрації.

Купівля компаній з історією інколи є єдиним виходом зі складної ситуації. Купуючи компанію з історією, Ви купуєте компанію, яка вже зарекомендована на ринку послуг. Компанії такого типу оцінюються набагато дорожче, ніж компанії, які не мають історії.

Оскільки купівля та продаж компаній з історією з’явилася в Україні порівняно недавно… Ринок поки що далекий від ідеального. Підприємця, який хоче придбати готову компанію самостійно, чекає надто багато труднощів: від покупки фірми з боргами до ризику стати учасником шахрайської схеми. Щоб такого не сталося, пропонуємо вам звертатися за допомогою до наших професіоналів.

Вартість наших послуг у сфері продажу готових компаній з історією починається від 7000 грн.

Термін виконання перереєстрації цієї компанії становитиме 2-3 робочих дні.

До вашого відома!

Готові компанії з історією викликають довіру в контрагентів та відкривають перед юридичною особою чудові перспективи розвитку бізнесу:

  • Швидкий старт своєї справи – купити ТОВ з обігами та історією, значить, позбавити себе всіх складнощів, пов’язаних з реєстрацією фірми.
  • Допуск до тендерів та аукціонів – компанії з репутацією та обіговими коштами без проблем беруть участь у конкурсних підрядах та торгах.
  • Відновлення діяльності – якщо ви колись успішно займалися бізнесом і хочете знову його почати, покупка ТОВ чудово допоможе.
  • Кредитування та лізинг – банки набагато краще ставляться до фірм, що давно працюють на ринку, і видають їм кошти на розвиток, обладнання та ін.

Обираючи наші послуги, Ви можете не турбуватися, що будете ошукані шахраями. Водночас за допомогою нашої компанії Ви зможете швидко придбати компанію з історією. Для будь-якої бізнес-діяльності Ви просто оберете собі підхожу компанію.

У нас є дуже багато фірм з конкретними термінами існування. Наші фахівці надають лише якісні послуги, оскільки цінують свою репутацію.