Адміністративному праву належить особлива роль у механізмі правового регулювання — воно є необхідним і важливим інструментом управління соціальними процесами в суспільстві.

Саме тому багато хто потребує консультацій у цій галузі права. Консультація дасть Вам змогу зрозуміти, як розібратися самостійно з процедурою оскарження різних рішень з боку представників державних органів, виконавчої влади. Також поради фахівця будуть незамінним помічником та путівником із законодавчої бази.

Адміністративне право — це самостійна галузь права, система правових норм, що регулюють суспільні відносини у сфері державно-управлінської діяльності органів виконавчої влади всіх рівнів.

Здебільшого консультації потрібні з питань адміністративних правопорушень та спорів. Адміністративне правопорушення – це одне з найпоширеніших правопорушень, що зустрічаються серед громадян. Це може бути й порушення правил дорожнього руху, порушення громадського порядку, порушення права власності інших осіб, правопорушення у сфері підприємництва та багато інших.

Адміністративні спори – це вид спорів, що виникають між державними органами з одного боку та юридичними чи фізичними особами з іншого боку та регулюються адміністративно-правовими нормами.

Наша компанія готова надати Вам послуги з платного й безкоштовного консультування у галузі адміністративного права.

Послуга безкоштовного консультування з Адміністративного права надається такими способами:
  • Безкоштовна онлайн-допомога.
  • Телефонний режим.

Ця послуга є відповіддю на питання, що Вас цікавить, у короткій формі. Виконується в найкоротші терміни.

Послуга з платного консультування надається:

  • Під час особистої зустрічі.
  • За телефоном.
  • За електронною поштою.

Вартість такої послуги складає 1000 грн.

Термін виконання цієї послуги – протягом 1 робочого дня.

Платна консультація з Адміністративного права є відповідями на всі питання, що цікавлять Вас, а також варіанти вирішення тієї чи іншої проблеми.

Наші фахівці готові допомогти Вам у будь-який час. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що надана консультація відповідає всім положенням чинного законодавства. Ми надаємо якісні послуги та прислухаємося до побажань кожного клієнта… Будь то платна чи безкоштовна консультація.