Юридична адреса в Солом’янському районі

Якщо ви вирішили зареєструвати свою фірму, потрібно вказати її юридичну адресу. До питань, що стосуються юридичної адреси, потрібно ставитися дуже серйозно, тому що правильно підібране розміщення фірми – це одна з передумов її успіху. У цій статті Ви зможете ознайомитися з описом місцязнаходження юридичної адреси в Солом’янському районі.

Юридична адреса в Солом’янському районі – зручно та надійно.

По-перше, юридична адреса в цьому районі надійна. Що це означає? Юридична адреса в Солом’янському районі відсутня в списках адрес масової реєстрації, опублікованих на сайті державної фіскальної служби. Тобто на ньому не зареєстровано одночасно понад 40 юридичних осіб.

Також у цьому районі в усіх офісах є наявність правовстановлюючих документів на приміщення, що здається під юридичну адресу.

Наступним фактом є можливість скористатися самим приміщенням у разі проведення перевірок.

Крім того, на юридичну адресу має надходити кореспонденція. Тобто важливим є зв’язок з відповідним відділенням Укрпошти та можливість укласти з ним договір поштового обслуговування. На юридичній адресі в Солом’янському районі проблем з кореспонденцією не буде. Ваші листи та посилки будуть доставлені в потрібний час і в потрібне місце і в жодному випадку не повернуться до відправника.

Усі ці факти дуже важливі й підтверджують надійність. Ненадійна юридична адреса може стати причиною анулювання статусу платника ПДВ, анулювання статусу платника єдиного податку, анулювання ліцензій, ліквідації підприємства тощо.

Надійність Вашої юридичної адреси забезпечить нормальне спокійне ведення підприємницької діяльності.

Солом’янський нині найбільш густонаселений район Києва. Так, у Солом’янському районі живе 370 106 осіб, незважаючи на компактні розміри району – усього 40,1 км кв. У цьому районі знаходяться 4 станції метро. Через свою компактність він і є одним із найзручніших районів.

Вартість наших послуг з надання юридичної адреси в Солом’янському районі становить 3300 грн.

Юридична адреса в Солом’янському районі – це спокійно та не нудно.

Враховуючи те, що в районі майже немає торгових центрів, а також не дуже багато розваг, ми можемо сказати, що це спокійний район. Але водночас він і не нудний. Після робочого дня можна буде прогулятися вулицями та околицями Солом’янського району. Тут є кілька скромних парків з атракціонами, нічні клуби, а також кінодром, квест-кімнати, музеї. Тому, незважаючи на не надто велику різноманітність, у вільний час після роботи чи на вихідних нудьгувати не доведеться.

Цікаві факти про Солом’янський район.

  • Через територію району протікає одна з найвідоміших приток Дніпра — річка Либідь. Її джерело знаходиться в парку «Відрадний» — тут встановлено спеціальний пам’ятний камінь.
  • На території району розташований найбільший виш Києва — НТУ «Київський політехнічний інститут». У ньому – близько 42 тис. студентів, а загальний колектив – понад 50 тис. осіб.
  • Місцевість Караваєві Дачі названа не через зв’язок з хлібними виробами. Просто частина земель у цьому місці належала видному хірургу-офтальмологу В. Караваєву (1811–1892).
  • Схил Протасового яру вважається Меккою київських любителів гірськолижного спорту. З листопада до квітня на цих схилах функціонують кілька трас різного рівня складності для лижників та сноубордистів.
  • До аеропорту “Жуляни” примикає найбільший в Україні технічний музей – Музей авіації. Тут — понад 70 літальних апаратів радянських часів, від винищувача Маестро з фільму «У бій ідуть лише старі» до колекції ядерних бомбардувальників Backfire.
  • В анатомічному відділенні Київського медінституту зберігається гіпсовий зліпок жителя довоєнної Солом’янки — залізничника величезного зросту, понад два метри, одного з найвищих відомих киян (а може, і найвищого).
  • У Солом’янському районі знаходиться єдине в Києві козацьке поселення, що реально працює. Це етнографічний комплекс «Мамаєва слобода», що в деталях відтворює побут та стиль життя українського козацтва. За деяку плату там навіть можна пожити за козацьким розпорядком.
  • Найзначнішим храмом району можна визнати Покровську церкву на вулиці Стадіонній. Її священником довгі роки був відомий митрополит Василь Липковський, перший глава Української автокефальної церкви, на честь якого нещодавно перейменували вулицю Урицького.
  • Міністерство оборони України розміщується в будівлі колишнього Володимирського кадетського корпусу (Повітрофлотський проспект, 6). У дореволюційному Києві це була найбільша за площею будівля.
  • Критий плавальний басейн комплексу ЦСКА у свій час уважався найбільшим у Європі.