Юридична адреса в Печерському районі

Мати юридичну адресу в хорошому районі – одна з передумов успішної роботи підприємства. У цій статті ви зможете ознайомитись з описом юридичної адреси в Печерському районі.

Юридична адреса в Печерському районі – це зручно та надійно.

Печерський район є найменшим з усіх районів Києва. Його площа всього 19,6 кв. км., а майже 18% його займають зелені зони, оскільки тут розмістилося 26 скверів і 7 парків. У районі живе 155 091 особа. Найбільшу групу населення тут займають люди віком від 15 до 24 років та пенсіонери.

Через невелику площу район є дуже зручним. З вашого офісу буде легко і швидко добиратися до будь-якого місця, тому що в цьому районі розміщено 9 станцій метро.

Щодо поштового обслуговування, то з цим проблем тут немає. У цьому районі Важливі листи не будуть пропущені й не повернуться відправнику. Про факт надходження кореспонденції Ви будете повідомлені протягом 24 годин. Уся кореспонденція регулярно отримується в поштовому відділенні, сортується та передається одержувачу згідно з домовленістю.

Вашу юридичну адресу в Печерському районі буде дуже легко знайти, тому що тут на кожному розі є вивіски з вказівниками та назвами вулиць.

Так само в цьому районі є велика кількість різних магазинів, тому якщо щось знадобиться для роботи або для себе, далеко йти не потрібно.

Вартість наших послуг з надання юридичної адреси в Печерському районі становить 3300 грн.

Юридична адреса в Печерському районі – це елітне та водночас історичне місце.

Печерський район – один з центральних районів Києва, який здавна вважався елітною місцевістю. Колись цю місцевість населяли високопосадовці та аристократи. Цей район зберіг статус елітного й до сьогодні. У Печерському районі історичні споруди розміщуються по сусідству з хмарочосами, а стародавні пам’ятники заховані в хащах парків та двориків. Також у цьому районі розташовані головні установи країни, такі як:

  • Кабінет Міністрів України
  • Національний банк України
  • Верховна Рада
  • Адміністрація Президента України
  • Генеральна прокуратура
  • Палац спорту та багато інших.

На сьогоднішній день сам вислів «Печерський район» асоціюється з престижністю, дорожнечею та солідністю.

Юридична адреса в Печерському районі – це наявність безлічі культурних місць та пам’яток.

Печерськ насичений урядовими установами, історичними місцями та взагалі користується величезною популярністю як у туристів, так і в мешканців столиці.

Після робочого дня в Печерському районі вам нудьгувати точно не доведеться, тому що дефіциту визначних пам’яток у ньому точно немає. Тут знаходиться понад 600 об’єктів культурної спадщини та безліч старовинних архітектурних споруд. Тут і містичний Будинок з химерами, і Пряничний будинок, він же особняк Лібермана, і садиба Гальперіна, зведена в стилі неоренесансу, і величний Маріїнський палац, і стародавня Києво-Печерська лавра. У Печерському районі є як старі кінотеатри, так і нові мережі, тож вибирати можна на будь-який смак. Також тут є квест-кімнати, антикафе, театри, музеї, бібліотеки, парки, екстремальні розваги, планетарій, басейни, фонтани та багато іншого.

У районі також дев’ять площ, безліч парків та скверів, історичних споруд та дивовижних пам’яток. Тому, просто прогулюючись вулицями Печерського району, можна отримати величезну насолоду від чудової старовинної архітектури.

Цікаві факти з історії Печерського району.

Історія району нерозривно пов’язана з виникненням Києва. Так, на території Печерська розташувалися такі відомі місця, як Хрещатик, Липки, Києво-Печерська лавра, Аскольдова Могила, Володимирська гірка, Лиса та Чорна гори тощо. Крім того, саме тут, над Дніпром, біля урочища Угорське 882 року Олег убив київських князів Аскольда та Діра й став правителем Києва, сказавши: «Нехай це мати буде містам руським».

Трохи пізніше, 1051 року, ченці Антоній та Феодосій заснували в печерах православний монастир – нинішню Києво-Печерську лавру. Саме від слова «печера» й походить назва району. Крім того, перші кам’яні споруди тут з’явилися ще в XI столітті в Печерському монастирі, а через століття там уже існувало ціле поселення.

Наприкінці XVII століття Печерське містечко стало військово-адміністративним центром Києва. Споруджувати земляні фортеці тут почав гетьман Іван Самойлович, трохи згодом оборонні мури з вежами та церквами навколо Лаври почав будувати Іван Мазепа. Полковники Війська Запорізького виділяли гроші на будівництво та прикрасу церков та монастирів. А вже у XVIII столітті в Печерському районі збудували Царський (Маріїнський) та Кловський палаци.

У ХІХ столітті з’являється вулиця Хрещатик, і старий Київ зливається з Печерськом. У цей період район уже ставав дуже різноплановим: поряд з історичною архітектурою та палацами тут розташувалися банки, біржі та різноманітні контори.

Після того, як столицю Української Радянської Соціалістичної Республіки 1934 року перенесли з Харкова до Києва, на Липках розмістилися урядові установи, було збудовано Верховну Раду та будинок НКВС (Кабінет Міністрів). 1964 р. на берегах Дніпра відкрили Центральний ботанічний сад, а 1981 р. нинішній Музей історії України у Другій світовій війні.